Väekeed

Väekee: Sisemine rahu

106,00 

108 helmest koosnev väekee, millesse on punutud: magnesiit, must obsidiaan ja kuldne obsidiaan.

Magnesiidil on emotsioone rahustav toime,  toetab enesearmastust ja sisemise tasakaalu loomist.

Must obsidiaan suunab meid endasse vaatama, on tugev kaitsekivi, tõukab eemale negatiivsust ja toetab muutuste ajal. Kuldne obsidiaan on hea energiavälja tasakaalustaja,  toeks ebaoluliste tunnete ja konfliktide vabastamisel.

Guru: Hauliit. Hauliit on äärmiselt rahustav kivi. Aitab sõnastada taotlused, nii vaimsed kui ka materiaalsed, ja toetab eesmärkide saavutamist.

Materjal: poolvääriskivid, siid. Helmeste suurused 6 ja 8 mm.
Kaal: 84 g

1 laos

Kategooria:
Kirjeldus

MAGNESIIT

Sügava rahu ja lõdvestuse tooja. Avab südametšakra ja suurendab südamega tuntavat armastust. Magnesiit on aitab luua kontakti iseendaga ja seeläbi jõuda armastuseni iseenda vastu.

Toetab sõltuvustest vabanemist. Sõltuvused on tihti seotud enesearmastuse puudumisest. Magnesiit aitab tunda end keskendununa, vaadata olukorda kõrvalt. Aitab kaasa piiride seadmisele, mõistes, mis on minu probleemid ja mis on teiste omad. Magnesiidil on emotsioone rahustav toime, toetab neid, kes on närvilised ja kartlikud, ning aitab ärritumise ja sallimatuse tundest üle saada. Toetab teiste aktsepteerimist, lastes neil olla just sellised nagu nad on, ootamata nende muutumist.

Psühholoogiliselt toob magnesiit esile kõik enesepetmise vormid s.t, et ma ei eita enam oma probleemi ega käitumismustrit. On abiks alateadlike mõtete, tunnete äratundmisel ja nende põhjuste uurimisel.

Magnesiidi raviomadustena on välja toodud: lihaste lõdvestaja, peavalude kergendaja, kiirendab rasvade ainevahetust, toetades seeläbi kaalualandamist ning aitab tasakaalustada kehatemperatuuri.

OBSIDIAAN

Emotsionaalsete blokeerinute ja iidsed traumade lahustaja. Toob selgust emotsioonides, aktiveerib kaastunnet ja tugevust.

Must obsidiaan. Suunab meid vaatama iseendasse, toob ülesse vanad varjud ja neid mõistes on võimalus saada kontakti oma tõelise minaga ning kasutada oma väge. Must obsidiaan on tugev kaitsekivi. Tõukab eemale negatiivsust ja hajutab armastuseta mõtteid. Toetab muutuste ajal.

Kullahelgiga ehk kuldne obsidiaan. Võib meid viia nii tuleviiku kui ka minevikku ja aidata näha probleemide sügavamat olemust. On toeks ebaoluliste tunnete (tunded, mis on seotud egoga) ja konfliktide vabastamisel. Kuldne obsidiaan on hea energiaväljade tasakaalustaja.

Obsidiaan. Piiranguteta ja kitsendusteta kivi, mille tulemusena ta töötab äärmiselt suure väega. Kivil on tõde võimendavad ja peegeldavad omadused. Obsidiaani eest ei jää midagi varjule, ta toob nähtavale varjupooled ja seeläbi aitab vähendada kõikide hävitavate ja kurnavate seisundite mõju. Kui sind kõnetab obsidiaan, siis oled suure tõenäosusega valmis vaimselt kasvama ja endaga tegelema. Obsidiaan on kivi, mis toetab meie vaimset kasvu ja annab sellel ajal kindlat tuge. Obsidiaan võib esile tuua allasurutud negatiivseid ja ebameeldivaid emotsioone.  Obsidiaani puhastavad omadused on enesearengu perioodil väga väärtuslikud, tema puhastav omadus võib anda sügava hingelise tervenemise. Hõlbustab tagasiminekut eelmistesse eludesse, et ravida halbu emotsioone või traumat, mis on minevikust tulnud kaasa olevikku.

Obisidiaan on tugev kaitsekivi, mis moodustab kilbi negatiivse vastu. Kivi blokeerib „psüühilisi ründeid“ ja kõrvaldab negatiivseid vaimseid mõjusid. On abiks ka stressi leevendamisel.

NB! Kuna obsidiaan on negatiivse neelaja, siis on oluline puhastada kive voolava vee all iga kord, kui teda on kaitse eesmärgil kasutatud.

Vaimselt elustab obsidiaan hinge eesmärki. Kõrvaldab energiablokaadid ja leevendab pinget. Ärgitab uurima tundmatut.

Mentaalsel tasandi toob selgust meeltesse, vabastab segadusest ja piiravatest usukumutest.

Psühholoogiliselt aitab teada saada, kes sa tegelikul oled, seab silmitsi varjukülgedega ja õpetab, kuidas kõike ühte sulatada.

 HAULIIT

Hauliit on äärmiselt rahustav kivi. Aitab sõnastada taotlused, nii vaimsed kui ka materiaalsed, ning aitab jõuda eesmärkide saavutamiseni.

Psühholoogiliselt õpetab hauliit kannatlikkus, aitab kõrvaldada kontrollimatut viha ja raevu. Kaitseb ka väljapoolt tulevat viha, mis on otseselt teile suunatud. Hauliit oma tasakaalustava omadusega on abiks positiivsete iseloomujoonte esiletoomisel, vabastab tahtest kritiseerida ja olla isekas. Suhetes laseb toimuda rahulikul ja arukal suhtlusel. Ta võib rahustada mäslevaid emotsioone, eriti neid, mille põhjus võib olla saanud alguse minevikust. On abiks allasurutud emotsioonide vabastamise.

Öeldakse, et hauliit tugevdab mälu ja stimuleerib teadasaamise soovi.

Refereeritud: Judy Hall raamatust „Kristallide Piibel“.

Väekee punuja: Merike Hannust