Minust

Olen sündinud sügisel, kui loodus näitab meile oma värvikirevust ja päikest, kuid võib näidata ka võimsaid tuuli, murdunud oksi ja lennutada meid tormi kätte.

 

Kasvasin loodusega käsikäes, nii nagu loodus ja aastaajad, pakub ka elu meile sooje ja sügavaid hetki ning olukordi, mis võivad tekitada meis rohkem vaikust, kurbust või isegi külmavärinaid.

 

Minu elus on  palju rõõmu, helgust, põnevust ja võlu, kuid on olnud ka kurbi aegu, mis panevad mõtisklema ja märkama elu sügavust ja haprust. Olen kogenud, et ka kõige lootusetumatele ja keerulistele olukordadele leidub alati lahendus.

 

Mind on alati paelunud nii valgus kui ka vari ja kõik see, mis on nähtamatu silmale. Ühel eluhetkel tekkis suurem huvi vaimsete teadmiste vastu, huvi otsida seoseid looduse väe ja inimeseks oleku vahel. See huvi on viinud mind uuesti õppima ja ikka ja jälle huvituma uutest teadmistest.

Merike Hannust terapeut Tallinnas

HARIDUS

2012-2017 Holistika Instituut, holistilise regressiooni terapeut, kutsetunnistus nr 12613

2001-2006 Tallinna Ülikool, sotsiaaltöö

TÄIENDÕPE

2023 EMIT Koolitus- ja nõustamiskeskus, motiveeriv intervjueerimine

2022 Klaarsus OÜ, väekee töötuba

2020 Tartu Ülikool, isiksus ja individuaalsed erinevused

2018 Eesti Pereteraapia Kool, sissejuhatus süsteemsesse pereteraapiasse

2018 MTÜ Kogemuse jõud, kogemusnõustajate baaskoolitus (kriisidest väljatulek)

2017 Esmaabi baaskoolitus

2017 MTÜ Vaikuseminutid, vaikuseminutite baaskoolitus

2017 Rahvusvaheline META-EFT Assotsiatsioon, emotsionaalse vabaduse tehnika (META-EFT) ehk koputamisteraapia

2014 Access Bars

Ma ei luba, et peale teraapiat oled sa kohe uus inimene, ja et alati on kõikidele küsimustele vastused. Küll aga luban, et aitan sul märgata, millised radu on võimalik valida, et saaksid oma küsimustele vastused.

 

Julgen sulle ulatada käe, et aidata sind astuda sammuke kõrgemale, kui oled allapoole vajumas. Saan sulle pakkuda turvalist ja toetavat teekonda, mis aitab edasi liikuda, et ellu saaks tulla rohkem vabadust, rõõmu ja kergust.

 

Kui tunned, et soovid oma ellu muutust, uudistada mineviku sügavustes, vajad toetust elu kiirel ja pöörasel hetkel või oled lihtsalt väsinud ja vajad lõõgastust, siis olen olemas.