Holistiline rännak

Holistiline rännak on osa holistilise teraapia protsessist. Seanss algab vestlusega ja teine pool seansist lebad lõdvestunult, kinnisilmi voodil ja rändad oma sisemaailmas.

 

Terapeut juhib sind sisenduste abil meditatiivsesse seisundisse ehk muutunud teadvusseisundisse. See ei ole hüpnoos, sa oled täielikult teadlik endast ja kõigest sellest, mis toimub ruumis. Vestlus terapeudiga jätkub, ainult kinnisilmi.

 

Oled meditatiivses seisundis ehk muutunud teadvusseisundis. Sinu hingamine rahuneb, mõtted vaigistuvad ja keha lõdvestub. Selline lõõgastunud olek annab võimaluse teha tutvust oma alateadvusega, ja liikuda tagasi või ka edasi otsitud vastuse juurde.

Rännaku ajal saad kõrvaldada mõtteblokeeringuid, takistusi, muuta kunagi vastuvõetud otsuseid ja asendada need uutega.  Vabastatud blokeeringute ja situatsioonide muutmine aitab luua rahulikumat ja õnnelikumat elu.

Holistiline rännak

Mida võib kogeda holistilisel rännakul:

 

  • lapsepõlve ja kohtuda oma Sisemise Lapsega;
  • leida ülesse ja tuua tagasi kadunud hingeosa;
  • parandada keerulisi suhteid;
  • teada saada haiguse põhjuseid ja neid tervendada;
  • kogeda mõnda oma eelmistest eludest;
  • uurida erinevate emotsioonide põhjuseid ja vaadata, mis on nende algpõhjuseks.

Holistilise rännaku seansid toimuvad sulle sobivas rütmis. Kui sa ei ole eelnevalt läbinud holistilist nelikut, siis soovitan kaks esimest seanssi läbida kahe nädala jooksul, et uus kogemus, emotsioonid ja tekkinud küsimused saaksid vastuse.

 

Holistiline rännak 3 tundi sisaldab vestlust lapsepõlvest, suhetest, olukordadest, mis on sinu elus olnud olulised ja rännakut.

 

Holistilisele rännakule 1,5 tundi saavad tulla need, kes on juba kogenud rändajad, enne rännakule minekut vestleme lühidalt sinu soovist ja eesmärgist. Sobib kliendile, kes tuleb uurima kindla probleemi põhjust.

 

Holistiline rännak kuni 3 tundi 120 €

Holistiline rännak peale neliku läbimist 100

Tasuda saad enne seanssi ülekandega või kohapeal sularahas.

Broneeri aeg