Access Bars

ACCESSi looja Gary Douglas on öelnud, et kõik algab küsimusega. Kui sa jõuad oma elus punkti, millest ei oska edasi mina, siis küsi. Mida sa saad selleks teha, et tuleks muutus? Milline su elu võiks välja näha?

 

G. Douglase loodud tehnika on maagiline vahend, mis aitab inimestel kergemini toime tulla, jõuda muutusteni ja näha uusi võimalusi.

 

Mis on Barsid ja kuidas toimub?

 

Meie pea peal ja läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk Barsi. Aegade jooksul on nendesse energiapunktidesse salvestunud sinu mõtete, uskumuste, otsuste ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente. Seansi käigus hakkab salvestunud energia vabanema.

Access Bars

Iga kord, kui sa mõtled midagi, millele annad hinnangu, siis lood läbi selle piirangu.  Tavapärane otsus,  „Ma ei tee nii enam mitte kunagi!“ see otsustus võib peatada energia ja sa lood piirangu sellele, mida võiksid vastu võtta.

 

Seansi käigus hoiab terapeut kergelt puudutades sinu pea peal olevaid energiapunkte. See protsess aitab avada energiavoolu. Puudutades energiapunkte ehk Barsi punkte, hakkab ajju salvestunud elektriline laeng hajuma. Läbi puudutuse hakkab seiskunud energia ja piirang vabanema.

 

Energia vabanedes kustuvad erinevatel aegadel kehasse salvestunud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused. Kõik see, mis praeguses elus väsitab või takistab lustimast ja elu nautida, nii nagu sa seda päriselt sooviksid.

Seanss sobib väga hästi, kui tunned väsimust, ärevust, lootusetust või tunned, et vajad lihtsalt lisaenergiat.

 

Ootan ka Sind, kes Sa tunned, et elus ei ole enam võimalik lahendusi leida ja kõik tundub mõttetud, oled väsinud, tüdinenud ja enam ei jaksa. Tule ja anna endale veel võimalus.

ACCESS Bars kuni 1,5 tundi 150 €

Tasuda saad enne seanssi ülekandega või kohapeal sularahas.

Broneeri aeg