Access Bars

ACCESSi looja Gary Douglas on öelnud, et kõik algab küsimusega. Kui sa jõuad oma elus punkti, millest ei oska edasi mina, siis küsi. Mida sa saad selleks teha, et tuleks muutus? Milline su elu võiks välja näha?

 

G. Douglase loodud tehnika on vahendiks, et aidata inimestel kergemini toime tulla, jõuda muutusteni ja näha uusi võimalusi.

 

Mis on Barsid ja kuidas toimub?

 

Meie pea peal ja läbi selle jooksevad 32 energiapunkti ehk Barsi. Energiapunktid hoiavad kõigi sinu poolt loodud mõtete, uskumuste, otsuste ja vaatenurkade elektromagnetilisi komponente.

Access Bars

Iga kord, kui sa mõtled midagi, millele annad hinnangu, siis lood läbi selle piirangu.  Tavapärane otsus,  „Ma ei tee nii enam mitte kunagi!“ see otsustus võib peatada energia ja sa lood piirangu sellele, mida võiksid vastu võtta.

 

Seansi käigus hoiab terapeut kergelt puudutades sinu pea peal olevaid energiapunkte. See protsess aitab avada energiavoolu. Puudutades energiapunkte ehk Barsi punkte, hakkab ajju salvestunud elektriline laeng hajuma, läbi puudutuse hakkab seiskunud energia ja piirang vabanema.

 

Energia vabanedes kustuvad elu ja elude jooksul kehasse salvestunud vaatepunktid, hinnangud, negatiivsed emotsioonid ja piiravad uskumused, mis sind praeguses elus võivad tagasi hoida.

ACCESS BARSi seanss on mõnus lõõgastav protseduur enne või pärast pingelist päeva.

ACCESS Bars kuni 1,5 tundi 60 €

Broneeri aeg