Emotsionaalse vabaduse tehnika ehk koputamisteraapia

Emotsionaalse vabaduse tehnika ehk META-EFT põhineb energeetilise psühholoogia iidsel õpetusel, mida saab kasutada eneseabiks. Inimese kehal on meridiaanid ehk energiakanalid, mida mööda liigub eluenergia.

 

META-EFT on energeetilise psühholoogia lihtne teraapiameetod, mis ühendab endas psühhosomaatiliste haiguste käsitluse ja iidsed teadmised inimkeha läbivatest energiakanalitest ehk energiameridiaanidest.

 

Meridiaanidel on akupunktid, mille kaudu saab energiasüsteemile ligi pääseda. Akupunktide mõjutamisega saame kehale saata signaale ja vabastada tasakaalust väljas või blokeerunud energia.

Negatiivsed sündmused ja emotsioonid ummistavad meridiaane, energiatöö abil on võimalik vabastada ummistusi, tasakaalustada emotsioone, uskumusi, hoiakuid ja muid takistusi, mis kahjustavad inimest.

 

Kui sul on olnud negatiivne kogemus ja sa ei ole läbi töötanud või vabastanud selle kogemusega seotud tundeid, siis loovad need tunded sinu energiasüsteemis tasakaalutust.

Töö sisuks on häälestumine konkreetsele emotsioonile, stimuleerides samal ajal kindlaid meridiaanipunkte, neid kergelt sõrmeotstega koputades.  Vibratsiooni tulemusena hakkab meridiaanidele blokeerunud energia vabanema.

 

Kui jõutakse probleemi algpõhjuseni, vabaneb seda põhjustanud emotsioon, mille tulemusel vabaneb energiablokeering selles piirkonnas. Kindlas järjekorras akupunktide koputamine loob energiasüsteemis tasakaalu ja taastab loomuliku energiavoolu.

 

META-EFT kohta on öeldud ka, et see on justkui emotsionaalne akupunktuur, kuid nõelte kasutamise asemel  koputatakse sõrmeotstega teatud kindlas järjekorras läbi energiameridiaanidel asuvad akupunktid.

Emotsionaalse vabaduse tehnika

META – EFT võib aidata sul:

 

  • vähendada stressi ja lõõgastuda;
  • vabastada häirivaid “negatiivseid”  emotsioone – hirm, viha, ärevus, kurbus, süütunne jms;
  • suurendada enesehinnangut ja selget mõtlemist;
  • vähendada või kaotada füüsilist ebamugavust või valu;
  • tervendada emotsionaalseid traumasid;
  • vabaneda sõltuvustest – toit, alkohol;
  • leevendada suhteprobleeme;
  • leevendada foobiaid ja erinevaid hirme;
  • ületada piiravaid uskumusi.

META-EFT tehnikat on lihtne õppida ja hiljem saad kasutada teraapiast saadud teadmisi ka kiireks esmaabiks. Küll ei saa üksi lahendada vanu blokeerunud emotsioone, nende lahendamisel on vajalik koostöö terapeudiga.

 

Koputamise tehnikaga emotsioone vabastades ei pea uuesti läbi elama keerulisi elusündmusi või traumaatilisi kogemusi ja seetõttu sobib see meetod suurepäraselt ka lastele.

META-EFT kuni 1,5 tundi  90 €

Tasuda saad enne seanssi ülekandega või kohapeal sularahas.

 

Broneeri aeg