Info kliendile

Klient ja terapeut lepivad enne kohtumise algust kokku seansside aja, koha, hinna ja seansi eest tasumise võimalused.  Tasuda saab sularahas või pangaülekandega.

 

Kui jätad registreeritud seansile mitteilmumisest teavitamata vähemalt 48 tundi ette, siis tuleb sul tasuda 50% valitud teraapia hinnast.

 

Kõik teraapias toimuv ja kuuldu jääb terapeudi enda teada. Terapeut tagab kliendile täieliku anonüümsuse ja konfidentsaalsuse.

 

Vajadusel võib terapeut arutada kliendi lugu ainult oma kolleegiga ja seda kliendile parema kasu saamise eesmärgil, säilitades seejuures täielikult kliendi anonüümsuse.

Info kliendile

Klient on teadlik, et tuleb teraapiasse omal vastutusel ja terapeut on kliendi abiline ja toetaja tema teel.  Klient on teadlik, et teraapiaseansid ei asenda tavameditsiini, ravimite võtmise lõpetamine on lubatud ainult arsti loal.

 

Terapeut austab kliendi uskumusi ja vaateid elule. Terapeut lähtub oma töös terapeutide eetikakoodeksist. Eetikakoodeksiga saad tutvuda HORETES kodulehelt

Miks tulla?

Info kliendile

Usud, et peale keha, tunnete ja mõtete on sul ka hing. Usud, et inimene on terviklik ja et sinu mõtted kujundavad su maailma.

 

Usud, et katsumused, mille elu sulle annab võivad olla sinu elus hoopis positiivseteks muutusteks. Tahad muuta oma elukvaliteeti, tuua ellu rõõmu, leida lahendus hirmudele.

 

Oled läbi elanud trauma või keerulise sündmuse.

Tahad vabaneda mõnest probleemist või saada selgust suhetes.

 

Usud, et enne seda elu võis sul ka olla elu ja see jätkub ka siis, kui sa sellest elust lahkud. Tahad õppida tundma oma sisemaailma.

 

Soovid uurida, mis võib olla füüsilise haiguse põhjus. Tunned, et sul on vähe energiat ja raske keskenduda ja soovid seda muuta.

 

Soovid lihtsalt vestelda ja arutleda mõne probleemi üle  inimesega, kellel ei ole mingit huvi sind mõjutada ja kes anna hinnangut.

Kellele ei sobi

Holistiline rännak toimub muutunud teadvusseisundis ja ei sobi seetõttu neile, kellel on probleeme vahetegemisega reaalse ja mittereaalse maailma vahel.

 

Kui sa  ei tee vahet mina ja mitte-mina vahel, nii nagu skisofreenia või mõne muu psühhootilise häire puhul.

 

Samuti  sobi sisemaailma rännakud narkootiliste ainete mõju all olevatele inimestele või kelle psüühikahäirete põhjuseks on ajukahjustused.

Info kliendile

Holistilist teraapiat ei tehta esmase kriisi- või šokiseisundi ajal, kui inimene ei ole veel jõudnud aru saada või teadvustada, millise muutuse on juhtunu tema ellu toonud.

 

Küll aga on väga soovitav tulla just juhtunud traumatilise sündmuse  või kriisihetke  ajal vestlusteraapiasse või kogemusnõustamisele.