Müügitingimused

Veebipoe hingestuudio.ee (edaspidi Veebipood) andmed

 

Hinge Stuudio OÜ

registrikood  14459736

aadress: Köleri 8, Tallinn

e-post: merike@hingestuudio.ee

kontakttelefon: +372 504 9586

 

Müügitingimused

 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

 

Veebipoes tellimust vormistades kinnitab ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

 

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde, hinnad on eurodes. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

 

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale ostukorvis tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 

Pangalinke pakub Montonio Finance UAB (edaspidi Montonio).

 

Üle 30 euro ostu toimetame ostja poolt valitud pakiautomaati Eestis tasuta.

 

Teave kauba kohta (mõõdud, kogukaal) on esitatud Veebipoes vahetult toote lehel.

 

Tellimuse vormistamine

 

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks palun täida tellimusvormil olevad andmeväljad ning vali sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

 

Peale ostu kinnitamist saadetakse ostjale e-postile tellimuse kinnitus.

 

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

 

Peale tellimuse eest tasumist saadetakse ostja e-postile arve.

 

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 

Makseviiside loetelu

 

Läbi Montonio on kasutuses kõik Eesti pankade makselingid.

 

E-poes on järelmaksu võimalus, mida saab valida KASSA lehel. Montonio  järelemaksu saad kasutada, kui ostukorvis on koguhind 90 € või rohkem.

 

Montonio võimaldab maksta 3 osas, ka väiksemate summade puhul.

 

Vali oma tooted ostukorvi, autendi end, sisesta vajalik info ning allkirjasta. Kliendi jaoks on 0% intressi tasu, 0€ lepingu ja/või haldustasu.

 

Kui klient ei ole tellimuse eest tasunud 3 kalendripäeva jooksul alates tellimuse esitamisest, loeb Veebipood seda kliendi sooviks ostust loobuda ja tühistab tellimuse.

 

Kohaletoimetamine

 

Kauba saatmiskulud kannab ostja (kui ei ole märgitud teisiti).

 

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-5 tööpäeva jooksul alates tellimuse fikseerimisest Hinge Stuudio OÜ veebipoe halduri poolt. Tarnepartneriteks on Omniva, Itella ja DPD.

 

Ostu vormistamisel vali omale kõige mugavam kättetoimetamisviis!

 

 Isikuandmete kogumine ja kasutamine

 

Isikuandmed on andmed, mida Veebipood https://hingestuudio.ee/  kogub üksikisikuga sõlmitud lepingu täitmiseks või temaga ühenduse võtmiseks.

 

Ettevõte isikuandmete vastutav töötleja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

 

Taganemisõigus

 

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

 

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

 

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

 

Kauba tagastamiseks tuleb vabas vormis esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile merike@hingestuudio.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

 

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (on vale või defektiga).

 

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

 

Veebipood tagastab ostjale lepingu alusel saadud tasud viivitamata peale tagastatava kauba kättesaamist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

 

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

 

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

 

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

 

 Pretensiooni esitamise õigus

 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile merike@hingestuudio.ee  või helistada telefonil: +372 504 9586.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

 

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

 

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 

Vaidluste lahendamine

 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb saata e-kiri aadressile merike@hingestuudio.ee või helistada telefonil +372 504 9586.

 

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

 

Käesolevad Müügitingimused kehtivad alates 25.10.2023.