Väekeed

Väekee: Armastus

98,00 

108 helmest koosnev väekee, millesse on punutud: roosa kvarts, mäekristall ja seleniit.

Roosa kvarts toob sinu ellu armastuse, taastab usalduse ja harmoonia olemasolevas suhtes. Tervendab varasemad hingehaavad ja avab südame, et muutuda seeläbi armastusele vastuvõtlikuks.

Mäekristall on energiate tasakaalusta, puhastaja, blokeeringute vabastaja ja hinge tervendaja.

Seleniit on võimas tervendaja. Tasakaalustab ja hajutab ootamatuid emotsioone ning soodustab arusaamist ja taipamist.

Guru: Roosa kvarts. Tingimusteta armastuse ja lõpmatu rahu kivi. Armastuse ja paarisuhete ellutooja.

Materjal: poolvääriskivid, siid. Helmeste suurused 6 ja 8 mm.
Kaal: 66 g

1 laos

Kategooria:
Kirjeldus

ROOSA KVARTS

Roosa kvarts on kivi, mis toob sinu ellu tingimusteta armastuse ja lõputu rahu. Kui soovid oma ellu armastust, siis kanna roosat kvartsi. Kui sa ei ole kunagi armastust tunda saanud, siis avab roosa kvarts sinu südame nii, et muutud armastusele vastuvõtlikuks.

Üks olulisemaid kristalle, mis toetab südant ja südametšakra, õpetades meile armastuse tõelist olemust. Roosa kvarts puhastab ja avab südame kõikidel tasanditel, toetab sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. Rahustav ja veenev kivi, mis on suurepäraseks abiks traumast või kriisist väljatulekul. Ta leevendab sisemist valu ja aitab üle saada kaotusest. Olemasolevates suhetes taastab roosa kvarts usalduse ja harmoonia ning julgustab kogema tingimusteta armastust.

Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia, et asendada see armastavate võngetega, ta tugevdab empaatiat ja tundlikkust. See kaunis kivi avardab vastuvõtlikust igat sorti ilule.

Öeldakse, et roosa kvarts on kõige peenem ravitseja, lastes vabaks väljendamata emotsioonid ja südamevalu ning muutes emotsionaalseid seisundeid, mis enam ei tööta.

Roosa kvarts õpetab, kuidas ennast armastada ja toob välja olukorrad, mis on elulise tähtsusega. Teiste armastust enda vastu saad vastu võtta alles siis, kui sa oled hakanud iseennast armastama. Kivi aitab endale andestada, leppida möödunuga ning äratab eneseusalduse ja tõstab enesehinnangut.

Roosa kvartsi raviomadustena on välja toodud: südame ja vereringe tugevdamine, toetab neere ja neerupealseid ning väidetakse, et roosa kvartsi kandmine suurendab fertiilsust. Kivi mahendab põletusi, vesiville ja parandab jumet.

MÄEKRISTALL

Mäekristall on värvitu kvartsi erim. Kvarts on kõige võimsam ravitseja ja energiaid võimendav kivi. Mäekristall oma olemuselt on energiat puhastava toimega. Ta neelab, talletab vabastab ja reguleerib energiavälja ning suurendab blokeeringutest vabastamist. Kvarts puhastab ja võimendab elundeid ja peenenergia tasandeid. Võib öelda, et ta on nii hinge kui ka füüsilise keha puhastaja.

Vaimsel tasandil tõstab kristall energiatasandit, mediteerides takistab segajaid. Ta parandab mälu ja suurendab keskendumisvõimet. Harmoniseerib kõik tšakraid, toetab immuunsüsteemi ja toob tasakaalu.

SELENIIT

Seleniit on rahulik kivi, mis aitab kaasa sügava rahu tunde saavutamisele. Seleniiti tuntakse kui võimsat tervendajat. Tõstab esile õppetunnid ja probleemid, millega tuleks tööd teha, aga ta näitab ära ka tee, kuidas neid kõige paremini lahendada.

Psühholoogiliselt soodustab seleniit arusaamist ja taipamist. Mentaalselt aitab kaasa segaduse selginemisele ja abistab sügavama pildi nägemisel. Toob teadvuse tasandile mõistmise, mis toimub alateadvuse tasandil. Seleniit on ettearvamatute emotsioonide võimas hajutaja ja tasakaalustaja.

Seleniit tervendab energeetilist tasandit. Füüsilise keha puhul on välja toodud, et ta on toeks lülisambale ja neutraliseerib elavhõbedamürgistust. Oma puhastava ja tervendava olekuga on ta imeline kristall imetavatele emadele ja abiks lapse eest hoolitsemisel.

Seleniiti kasutatakse ka kristallidega ennustamiseks, et näha tulevikku või saada infot minevikust. Kuigi tegu on iidse kivimiga on ta oma olemuselt üks kõige võimsamaid kristalle, mis toetab Maa vibratsiooni.

 Refereeritud: Judy Hall raamatust „Kristallide Piibel“.

Väekee punuja: Merike Hannust