Väekeed

Väekee: RÕÕM JA RAHU

88,00 

108 helmest koosnev väekee, millesse on punutud: mäekristall ja jaad.

Mäekristall on energiate tasakaalusta, puhastaja, blokeeringute vabastaja ja hinge tervendaja.

Punane jaad on kirglik kivim ja seotud armastusega. Ta on rahustava toimega, julgustab saama selleks, kes sa tegelikult oled ja toob esile sinu tõelise mina.

Guru: Jaad on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja loob harmooniat.

Materjal: poolvääriskivid, siid. Helmeste suurus 6 ja 8 mm.
Kaal:  75 g

1 laos

Kategooria:
Kirjeldus

MÄEKRISTALL

Mäekristall on värvitu kvartsi erim. Kvarts on kõige võimsam ravitseja ja energiat võimendav kivi. Mäekristall on oma olemuselt energiat puhastava toimega. Ta neelab, talletab vabastab ja reguleerib energiavälja ning suurendab blokeeringutest vabastamist. Mäekristalli tervendavad omadused asendavad vabastatud blokeeringud tasakaaluga. Tasakaalustava kristallina soovitatakse teda lisada ka teiste poolvääriskivide juurde. Mäekristall puhastab ja võimendab elundeid ja peenenergia tasandeid. Võib öelda, et ta on nii hinge kui ka füüsilise keha puhastaja.

Vaimsel tasandil tõstab mäekristall energiatasandit, mediteerides takistab segajaid. Ta parandab mälu ja suurendab keskendumisvõimet. Harmoniseerib kõik tšakraid, toetab immuunsüsteemi ja loob tasakaalu.

JAAD

Jaad on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Idamaades öeldakse, et jaad võtab endasse vaikuses kogutud tarkust.  Jaad seostub südametšakraga ja suurendab armastust ning hoolivust. Kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja loob harmooniat. Usutakse, et jaad tõmbab ligi head õnne ja sõprust.

Psühholoogiliselt stabiliseerib jaad isiksust, integreerib meelt kehaga ja edendab iseseisvust.

Mentaalselt vabastab negatiivsetest mõtetest ja rahustab meie meelt. Jaad stimuleerib ideid ja laseb ülesannetel paista vähem keerulistena.

Emotsionaalsel tasandil nimetatakse jaadi „ununägude kivi“. Kui hoida jaadi laubal, siis pidavat ta tooma unedesse tähendusrikkad unenäod. Jaad aitab vabaks lasta emotsioone, eriti ärritust.

Vaimselt julgustab jaad saama selleks, kes sa tegelikult oled, toob esile sinu tõelise mina. On abiks, kui oled enesearenguteel ja soovid ennast tundma õppida.

Füüsilisel tasandil on jaad puhastav kivi. Arvatakse, et jaad toetab neerude tööd ja kõrvaldab kehast mürke.

Punane jaad on kõige kirglikum kivim, mis on seotud armastusega. Ta on tuntud ka oma rahustava toimega. Punasel jaadil on juurdepääs vihale ja nende pingete vabastamisele, mis sellega on seotud.

Refereeritud: Judy Hall raamatust „Kristallide Piibel“.

Väekee punuja: Merike Hannust