Väekeed

Väekee: Julgus muutuda

108,00 

108 helmest koosnev väekee, millesse on punutud: must obsidiaan, kuldne obsidiaan ja akvamariin.

Must obsidiaan suunab meid endasse vaatama, on tugev kaitsekivi, tõukab eemale negatiivsust ja toetab muutuste ajal. Kuldne obsidiaan on hea energiavälja tasakaalustaja, toeks ebaoluliste tunnete ja konfliktide vabastamisel.

Akvamariin on julguse ja lõpetamata asjad lõpetaja.

Guru: oonüks. Oonüks annab jõudu, tugevdab püsivust ja visadust.

Materjal: poolvääriskivid, siid.

Helmeste suurus 8 mm.

Kaal: 83g

1 laos

Kategooria:
Kirjeldus

OBSIDIAAN

Emotsionaalsete blokeerinute ja iidsed traumade lahustaja. Toob selgust emotsioonides, aktiveerib kaastunnet ja tugevust.

Must obsidiaan. Suunab meid vaatama iseendasse, toob ülesse vanad varjud, et neid mõistes saaks uue kontakti oma tõelise minaga ja kasutada oma väge. Must obsidiaan on tugev kaitsekivi. See tõukab eemale negatiivsust ja hajutab armastuseta mõtteid. Toetab muutuste ajal.

Kullahelgiga ehk kuldne obsidiaan võib meid viia nii tulevikku kui ka minevikku ja aidata näha probleemide sügavamat olemust. On toeks ebaoluliste tunnete (tunded, mis on seotud egoga) ja konfliktide vabastamisel. Kuldne obsidiaan on hea energiaväljade tasakaalustaja.

Obsidiaan. Piiranguteta ja kitsendusteta kivi, mille tulemusena ta töötab äärmiselt suure väega. Kivil on tõde võimendavad ja peegeldavad omadused. Obsidiaani eest ei jää midagi varjule, ta toob nähtavale varjupooled ja seeläbi aitab vähendada kõikide hävitavate ja kurnavate seisundite mõju. Kui sind kõnetab obsidiaan, siis oled suure tõenäosusega valmis vaimselt kasvama. Obsidiaan on kivi, mis toetab meie vaimset kasvu ja annab sellel ajal kindlat tuge. Obsidiaan võib esile tuua allasurutud negatiivseid ja ebameeldivaid emotsioone.  Obsidiaani puhastavad omadused on enesearengu perioodil väga väärtuslikud. Obsidiaani puhastav omadus võib anda sügava hingelise tervenemise. Ta hõlbustab tagasiminekut eelmistesse eludesse, et ravida halbu emotsioone või traumat, mis on minevikust kaasa tulnud olevikku.

Obisidiaan on tugev kaitsekivi, mis moodustab kilbi negatiivse vastu. Kivi blokeerib „psüühilisi ründeid“ ja kõrvaldab negatiivseid vaimseid mõjusid. On abiks ka stressi leevendamisel.

NB! Kuna obsidiaan on negatiivse neelaja, siis on oluline puhastada kive voolava vee all iga kord, kui teda on kaitse eesmärgil kasutatud.

Vaimsel tasandil elustab obsidiaan hinge eesmärki. Kõrvaldab energiablokaadid ja leevendab pinget. Ärgitab uurima tundmatut.

Mentaalsel tasandi toob selgust meeltesse, vabastab segadusest ja piiravatest usukumutest.

Psühholoogilisel tasandil aitab teada saada, kes sa tegelikul oled, seab silmitsi varjukülgedega ja õpetab, kuidas kõike ühte sulatada.

AKVAMARIIN

Akvamariin on julguse kivi. Tema rahustavad energiad vähendavad stressi ja vaigistavad meelt. Akvamariinil on omadus harmoniseerida ümbrust ja kaitsta saasteainete eest. Muistsetel aegadel usuti, et ta tegutseb pimedate jõudude vastu oskab küsida valgusevaimudelt soosingut.

Psühholoogilisel tasandil tõmbab akvamariin tundlike inimeste poole. Tal on vägi tekitada teistes tolerantsust. Akvamariin on abiks hukkamõistust ülesaamisel ja annab tuge inimestele, kelle elus on palju vastutust. Ta aitab kaasa õiglase ja dünaamilise isiksuse loomisel.

Akvamariin rahustab meeli ja hoiab eemale kõrvalised mõtted. Ta on hea filter ajju jõudva info filtreerimisel, selgendab taju, teravdab intellekti ja selgitab segadust. Akvamariinil on omadus viia lõpetamata asjad lõpuni, ta toob selgust suhtlemisse ja on abiks eneseväljendamisel. Ta leevendab hirme, suurendab tundlikkus ja on abiks oma tunnete mõistmisel.

Vaimselt tervendab akvamariin intuitsiooni ja arvatakse, et ta avab selgeltnägemisvõime. Teda peetakse heaks meditatsioonikiviks, mis toetab kõrgemate teadvelolekute aktiveerimist ja toob esile vaimseid teadmisi.

Akvamariin kaitseb aurat, tasakaalustab tšakrasüsteemi ja puhastab kurgutšakrat. Toetab ka füüsilise ja vaimse keha tasakaalu.

Raviomadustena on akvamariini kirjeldatud kui valusa kurgu ja paistes näärmete toetaja. Teda teatakse, kui hormonaalse tasakaalu reguleerija ja üldise enesetunde turgutaja. Arvatakse, et akvamariini kandes, aitab see vähendada ka heinanõhu.

OONÜKS

Oonüks on jõudu andev kivi. Toetab raskete ja segavate olukordadega toimetulekul ning on abiks füüsilise või mentaalse stressi ajal. Oonüksi kandmine annab elujõudu, püsivust ja visadust. Abistab õppetundide õppimist, sisendab eneseusaldust ja aitab tunda enda vabana.

Öeldakse, et oonüksil on võime hoida endas vanu mälestusi. Seetõttu peetakse teda kasulikuks kiviks, kui on soov teha tööd möödunud eludega, et ravida vanu haavu või traumasid.

Psühholoogilisel tasandil toetab neid, kes soovivad tõsta oma enesekontrolli, ta on hirmude ja murede leevendaja. Oonüksi imeliseks omaduseks peetakse võimet aidata teha tarku otsuseid.

Füüsilisel tasandil annab oonüks tuge, neelates universumist energiaid, mida on vaja ravimiseks või muudel puhastavatel eesmärkidel.

Raviomadustena on välja toodud, et oonüks on toeks hammaste, luude ja vereringehaiguste korral. Väidetakse, et kui kanda oonüksit kaelas, siis ta jahutab lõbuhimu ja teotab karske olemist.

Refereeritud: Judy Hall raamatust „Kristallide Piibel“.

Väekee punuja: Merike Hannust