Väekeed

VÄEKEE: SISEMINE VÄGI

111,00 

108 helmest koosnev väekee, millesse on punutud: must turmaliin, granaat, kuldne obsidiaan ja seleniit.

Must turmaliin on puhastaja ja vaimse energia maandaja. Kaitseb igasuguse kiirguse, elektromagnetilise sudu, mobiiltelefonide kiirguse, psühholoogiliste rünnakute, loitsude ja igat liiki negatiivsete energiate eest.

Granaat on energia andja ja taastaja. Toob meie ellu armastust, kirge, elujõu ning tasakaalustab seksuaalenergiat.

Kuldne obsidiaan on hea energiavälja tasakaalustaja, toeks ebaoluliste tunnete ja konfliktide vabastamisel.

Seleniit on võimas tervendaja. Tasakaalustab ja hajutab ootamatuid emotsioone ning soodustab arusaamist ja taipamist.

Guru: Oonüks annab jõudu, tugevdab püsivust ja visadust.

Materjal: poolvääriskivid, siid. Helmeste suurused 6 ja 8 mm.

Kaal: 80 g

1 laos

Kategooria:
Kirjeldus

MUST TURMALIIN

Turmaliin on puhastaja, ta puhastab kõrvalistest ainetest ja muundab energia kõrgemateks vibratsioonideks. Maandab vaimset energiat, selgendab ja tasakaalustab kõiki tšakraid ja moodustab kaitsva kilbi ümber keha. Turmaliin on šamaanide kivi, mis toob kaitset rituaalide ajal. Arvatakse, et turmaliini saab kasutada ennustamiseks.

Psühholoogiliselt abistab turmaliin enese ja teiste mõistmist, kasvatab eneseusaldust ja vähendab hirmu. Turmaliin aitab vabaneda ohvrienergiast, tõmbab ligi inspiratsiooni, tolerantsust ning rikkust.

Turmaliin on võimas mentaalse tasandi tervendaja. Ta tasakaalustab nii paremat kui ka vasakut ajupoolkera ning muudab negatiivsed mõttemallid positiivseteks.

Füüsilisel tasandil tasakaalustab kehas mehelikku ja naiselikku energiat. Turmaliin suurendab energiat ja vabastab blokeerinud energiad.

Musta turmaliini puhul on välja toodud tema suurt kaitset kiirguse, elektromagnetilise sudu, mobiiltelefonide kiirguse, psühholoogiliste rünnakute, loitsude ja igat liiki negatiivsete energiate eest. Must turmaliin ergutab positiivset suhtumist, sõltumata olukorrast.

GRANAAT

Granaat on võimas energiat andev ja taastav kivi. Ta puhastab tšakraid ja annab neile uut energiat, mis omakorda anna meile uut elujõudu. Granaat tasakaalustab energiat, tuues meile seeläbi juurde meelerahu või kirge. Arvatakse, et ta on võimeline hoiatama läheneva ohu eest ja teda on soovitatud kanda kaasas, kui talismani.

Granaat inspireerib armastust ja ustavust, tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla. Kui seksuaalenergia on uinunud olekus, siis on hea kanda punast granaati, kuna punase granaadi omaduseks on seksuaalenergia suurendamine. Punane granaat  on kundalini energia aktiveerija, samuti peetakse teda abiliseks potentsiprobleemide korral. Punast granaati peetakse ka armastuse esindajaks, ta annab uut elujõudu tunnetele.

Granaati on hea kaasas kanda kriisiolukordades, kuna tal on omadus olla teejuhiks, olukordades, mis näivad väljapääsmatud. Samuti on ta oma võimsa energia tõttu toeks olukordades, kus tunneme, et elu on tükkideks purunenud või on olnud traumeeriv. Granaat tugevdab, aktiveerib ja kindlustab ellujäämisinstinkti, tuues juurde julgust ja lootust näivalt lootusetutesse olukordadesse. Võib öelda, et granaadi abil muutub kriis pigem elu väljakutseks. Granaadi kandmine aktiveerib meis ka vastastikuse abistamise soovi.

Psühholoogiliset tervendab granaat enese ja teiste tajumist. Ta aitab lahustada sügavale sissejuurdunud käitumismustrid, mida me enam ei vaja.

Mentaalselt aitab granaat vabastada kasutatud või oma aja ära elanud ideed.

Emotsionaalselt kõrvaldab granaat keelud ja tabud, mida endale seame. Ta avab südame ja toob juurde eneseusaldust.

Granaadi raviomadustena on välja toodud: taastab keha, ergutab ainevahetust, annab uut energiat verele, kopsudele ja südamele ning taastab DNA.

OBSIDIAAN

Emotsionaalsete blokeerinute ja iidsed traumade lahustaja. Toob selgust emotsioonides, aktiveerib kaastunnet ja tugevust.

Kullahelgiga ehk kuldne obsidiaan. Võib meid viia nii tulevikku kui ka minevikku ja aidata näha probleemide sügavamat olemust. On toeks ebaoluliste tunnete (tunded, mis on seotud egoga) ja konfliktide vabastamisel. Kuldne obsidiaan on hea energiaväljade tasakaalustaja.

Obsidiaan. Piiranguteta ja kitsendusteta kivi, mille tulemusena töötab äärmiselt suure väega. Kivil on tõde võimendavad ja peegeldavad omadused. Obsidiaani eest ei jää midagi varjule, ta toob nähtavale varjupooled ja seeläbi aitab vähendada kõikide hävitavate ja kurnavate seisundite mõju. Kui sind kõnetab obsidiaan, siis oled suure tõenäosusega valmis vaimselt kasvama. Obsidiaan on kivi, mis toetab meie vaimset kasvu ja annab sellel ajal kindlat tuge. Obsidiaan võib esile tuua allasurutud negatiivseid ja ebameeldivaid emotsioone.  Obsidiaani puhastavad omadused on enesearengu perioodil väga väärtuslikud. Obsidiaani puhastav omadus võib anda sügava hingelise tervenemise. Ta hõlbustab tagasiminekut eelmistesse eludesse, et ravida halbu emotsioone või traumat, mis on minevikust kaasa tulnud olevikku.

Obisidiaan on tugev kaitsekivi, mis moodustab kilbi negatiivse vastu. Kivi blokeerib „psüühilisi ründeid“ ja kõrvaldab negatiivseid vaimseid mõjusid. On abiks ka stressi leevendamisel.

NB! Kuna obsidiaan on negatiivse neelaja, siis on oluline puhastada kive voolava vee all iga kord, kui teda on kaitse eesmärgil kasutatud.

Vaimsel tasandil elustab obsidiaan hinge eesmärki. Kõrvaldab energiablokaadid ja leevendab pinget. Ärgitab uurima tundmatut.

Mentaalsel tasandi toob selgust meeltesse, vabastab segadusest ja piiravatest usukumutest.

Psühholoogilisel tasandil aitab teada saada, kes sa tegelikul oled, seab silmitsi varjukülgedega ja õpetab, kuidas kõike ühte sulatada.

SELENIIT

Seleniit on rahulik kivi, mis aitab kaasa sügava rahu tunde saavutamisele. Seleniiti tuntakse kui võimsat tervendajat. Tõstab esile õppetunnid ja probleemid, millega tuleks tööd teha, aga ta näitab ära ka tee, kuidas neid kõige paremini lahendada.

Psühholoogiliselt  soodustab seleniit arusaamist ja taipamist. Mentaalselt aitab kaasa segaduse selginemisele ja abistab sügavama pildi nägemisel. Toob teadvuse tasandile mõistmise, mis toimub alateadvuse tasandil. Seleniit on ettearvamatute emotsioonide võimas hajutaja ja tasakaalustaja.

Seleniit tervendab energeetilist tasandit. Füüsilise keha puhul on välja toodud, et ta on toeks lülisambale ja neutraliseerib elavhõbedamürgistust. Oma puhastava ja tervendava olekuga on ta imeline kristall imetavatele emadele ja abiks lapse eest hoolitsemisel.

Seleniiti kasutatakse ka kristallidega ennustamiseks, et näha tulevikku või saada infot minevikust. Kuigi tegu on iidse kivimiga on ta oma olemuselt üks kõige võimsamaid kristalle, mis toetab Maa vibratsiooni.

OONÜKS

Oonüks on jõudu andev kivi. Toetab raskete ja segavate olukordadega toimetulekul ja füüsilise või mentaalse stressi ajal. Oonüksi kandmine annab elujõudu, püsivust ja visadust. Abistab õppetundide õppimist, sisendab eneseusaldust ja aitab tunda enda vabana.

Öeldakse, et oonüksil on võime hoida endas vanu mälestusi. Seetõttu peetakse teda kasulikuks kiviks, kui on soov teha tööd möödunud eludega, et ravida vanu haavu või traumasid.

Psühholoogilisel tasandil toetab neid, kes soovivad tõsta oma enesekontrolli, ta on hirmude ja murede leevendaja. Oonüksi imeliseks omaduseks peetakse võimet aidata teha tarku otsuseid.

Füüsilisel tasandil annab oonüks tuge, neelates universumist energiaid, mida on vaja ravimiseks või muudel puhastavatel eesmärkidel.

Raviomadustena on välja toodud, et oonüks on toeks hammaste, luude ja vereringehaiguste korral. Väidetakse, et kui kanda oonüksit kaelas, siis ta jahutab lõbuhimu ja teotab karske olemist.

Refereeritud: Judy Hall raamatust „Kristallide Piibel“.

Väekee punuja: Merike Hannust