Väekeed

Väekee: Enegiavälja tasakaalustaja

108,00 

108 helmest koosnev väekee, millesse on punutud: mäekristall, oonüks ja hematiit.

Mäekristall on energiate tasakaalusta, puhastaja, blokeeringute vabastaja ja hinge tervendaja.

Oonüks annab jõudu, tugevdab püsivust ja visadust.

Hematiit tugevdab tahtejõudu, soodustab usaldusväärsust ja tõstab enesehinnangut. Toetab sõltuvustest vabanemist.

Guru: Ahaat on turvatunde, tasakaalu ja teadlikkuse looja. Sisemise viha ravitseja, turgutab armastust ja on uute alguste toetaja .

Materjal: poolvääriskivid, siid. Helmeste suurus 8 mm.
Kaal: 102 g

1 laos

Kategooria:
Kirjeldus

MÄEKRISTALL

Mäekristall on värvitu kvartsi erim. Kvarts on kõige võimsam ravitseja ja energiat võimendav kivi. Mäekristall on oma olemuselt energiat puhastava toimega. Ta neelab, talletab vabastab ja reguleerib energiavälja ning suurendab blokeeringutest vabastamist. Mäekristalli tervendavad omadused asendavad vabastatud blokeeringud tasakaaluga. Tasakaalustava kristallina soovitatakse teda lisada ka teiste poolvääriskivide juurde. Mäekristall puhastab ja võimendab elundeid ja peenenergia tasandeid. Võib öelda, et ta on nii hinge kui ka füüsilise keha puhastaja.

Vaimsel tasandil tõstab mäekristall energiatasandit, mediteerides takistab segajaid. Ta parandab mälu ja suurendab keskendumisvõimet. Harmoniseerib kõik tšakraid, toetab immuunsüsteemi ja loob tasakaalu.

OONÜKS

Oonüks on jõudu andev kivi. Toetab raskete ja segavate olukordadega toimetulekul ja füüsilise või mentaalse stressi ajal. Oonüksi kandmine annab elujõudu, püsivust ja visadust. Abistab õppetundide õppimist, sisendab eneseusaldust ja aitab tunda enda vabana.

Öeldakse, et oonüksil on võime hoida endas vanu mälestusi. Seetõttu peetakse teda kasulikuks kiviks, kui on soov teha tööd möödunud eludega, et ravida vanu haavu või traumasid.

Psühholoogilisel tasandil toetab neid, kes soovivad tõsta oma enesekontrolli, ta on hirmude ja murede leevendaja. Oonüksi imeliseks omaduseks peetakse võimet aidata teha tarku otsuseid.

Füüsilisel tasandil annab oonüks tuge, neelates universumist energiaid, mida on vaja ravimiseks või muudel puhastavatel eesmärkidel.

Raviomadustena on välja toodud, et oonüks on toeks hammaste, luude ja vereringehaiguste korral. Väidetakse, et kui kanda oonüksit kaelas, siis ta jahutab lõbuhimu ja teotab karske olemist.

HEMATIIT

Hematiit on väga tõhus abiline maandamisel ja kaitsel. Ta harmoniseerib nii keha kui meelt ja  vaimu. Hematiit lahustab negatiivsust ja takistab negatiivsete energiate aurasse sisenemist. Ta loob kehas rahu ja harmooniat. Väidetakse, et hematiit on kasulik kaasa võtta olukordadesse, kus on tegu seadustega.

Psühholoogiliselt on hematiit tugev kivi, toetab pelglike naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet. Hematiidi omadused tugevdavad tahtejõudu ja soodustavad usaldusväärsust. Kasulik kivi, kui soovid vabaneda sundidest ja sõltuvustest. Ta juhib tähelepanu täitumata soovidele, mis on elus liikumapanevaks jõuks.

Hematiit ravib ülesöömist, suitsetamisest vabanemist ja on toetav kivi, et vabaneda ülemäärasest tungidele järgi andmisest. Kandes hematiiti, aitab see leppida vigadega ja tunnistada, et need on pigem elukogemused kui õnnetused.

Mentaalsel tasandil stimuleerib hematiit keskendumist ja fookuse hoidmist. Parandab mälu ja soodustab originaalsete ideede märkamist.

Hematiit on kasulik neile, kes soovivad tugevdada matemaatika ja tehniliste erialade õppimist.

Füüsilisel tasandil on hematiidil tugev ühendus verega, ta taastab, tugevdab ja reguleerib verevarustust.

Raviomadustena on välja toodud: tugi vereringeprobleemide korral, toetab ja puhastab neere, stimuleerib raua imendumist. Aitab ärevuse, unetuse ja jalakrampidega toimetulekul.

AHAAT

Ahaate võib leida läbipaistvaid või piimjasvalgeid, halle, siniseid, rohelisi, roosat, pruune, sageli neid ka värvitakse. Ahaadid kuuluvad kivide hulka, mis toovad kaasa emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Aitavad füüsilise energia tasakaalustamisel. Ahaadi vägi on harmoniseerida yin ja yang energiaid. Ahaadi tõearmastus julgustab välja ütlema ka sinu enda tõde. Tal on leevendavad ja rahustavad omadused, ahaat töötab aeglaselt, kui tema töö tulemuseks on tugevam mina.

Psühholoogilisel tasandil kergendab ahaat iseendaga leppimist, suurendab enesekindlust, aitab ennast analüüsida ja tajuda peidetud olusid. Ahaadid parandavad keskendumist, taju ja analüüsivõimet ja aitavad viia probleemide praktilise lahenduseni.

Emotsionaalselt saab kristall üle negatiivsusest ja südamevalust. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgustab alustama uuesti. Ahaat on kasulik igat sorti emotsionaalse trauma puhul, loob turvatunde ja lahustab sisemisi pingeid.

Vaimses plaanis suurendab ahaat teadlikkust, soodustab mõtisklemist, vaimset kasvu ja sisemist stabiilsust.

Raviomadusena on välja toodud: aura stabiliseerimine, puhastav mõju füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Südamekohale paigutatuna ravib emotsionaalset seisundit, mis on olnud takistuseks armastuse vastuvõtmisel. Kõhule paigutatult ergutab seedeprotsessi, tervendab silmi, magu ja emakat.

Refereeritud: Judy Hall raamatust „Kristallide Piibel“.

Väekee punuja: Merike Hannust