Väekeed

Väekee: TASAKAAL

88,00 

98 helmest koosnev väekee, millesse on punutud: ahaat (india ja valge ahaat), mäekristall ja labradoriit.

Ahaat on turvatunde, tasakaalu ja teadlikkuse looja. Sisemise viha ravitseja, turgutab armastust ja on toetab uutel algustel.

Mäekristall on energiate tasakaalusta, puhastaja, blokeeringute vabastaja ja hinge tervendaja.

Labradoriiti on rahustav kaitsekivi.

Guru: Kaltsedon on harmoonilise keha, meele, tunnete ja vaimu looja.

Materjal: poolvääriskivid, siid. Helmeste suurus 6 ja 8 mm.

Kaal: 61 g

1 laos

Kategooria:
Kirjeldus

AHAAT

Ahaadid kuuluvad kivimite hulka, mis toovad kaasa emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Ahaadi vägi on harmoniseerida yin ja yang energiaid. Ahaate võib leida läbipaistvaid või piimjasvalgeid, halle, siniseid, rohelisi, roosat, pruune ja sageli neid ka värvitakse. Ahaadi tõearmastus julgustab välja ütlema ka sinu enda tõde. Tal on leevendavad ja rahustavad omadused, ahaat töötab aeglaselt, kui tema töö tulemuseks on tugevam mina. Toob kandjale juurde suurt tugevust.

Psühholoogilisel tasandil kergendab ahaat iseendaga leppimist, suurendab enesekindlust, aitab ennast analüüsida ja tajuda peidetud olusid. Ahaadid parandavad keskendumist, taju ja analüüsivõimet ja aitavad leida probleemidele praktilisi lahendusi.

Emotsionaalsel tasandil aitab see kristall üle negatiivsusest ja südamevalust. Ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgustab alustama uuesti. Ahaat on kasulik igat sorti emotsionaalse trauma puhul, loob turvatunde ja lahustab sisemisi pingeid.

Vaimses plaanis suurendab ahaat teadlikkust, soodustab  vaikset mõtisklemist, vaimset kasvu ja sisemist stabiilsust.

Raviomadusena on välja toodud: aura stabiliseerimine, puhastav mõju füüsilisel ja emotsionaalsel tasandil. Südamekohale paigutatuna ravib emotsioone, mis on olnud takistuseks armastuse vastuvõtmisel. Kõhule paigutatult ergutab seedeprotsessi, tervendab silmi, magu ja emakat.

MÄEKRISTALL

Mäekristall on värvitu kvartsi erim. Kvarts on kõige võimsam ravitseja ja energiat võimendav kivi. Mäekristall on oma olemuselt energiat puhastava toimega. Ta neelab, talletab vabastab ja reguleerib energiavälja ning suurendab blokeeringutest vabastamist. Mäekristalli tervendavad omadused asendavad vabastatud blokeeringud tasakaaluga. Tasakaalustava kristallina soovitatakse teda lisada ka teiste poolvääriskivide juurde. Mäekristall puhastab ja võimendab elundeid ja peenenergia tasandeid. Võib öelda, et ta on nii hinge kui ka füüsilise keha puhastaja.

Vaimsel tasandil tõstab mäekristall energiatasandit, mediteerides takistab segajaid. Ta parandab mälu ja suurendab keskendumisvõimet. Harmoniseerib kõik tšakraid, toetab immuunsüsteemi ja loob tasakaalu.

LABRADORIIT

Müstiline kaitsekivi ja valgusetooja. Takistab energiate lekkimist ja negatiivsete energiate energiavälja sisenemist. Kivi stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid.

Psühholoogiliselt surub labradoriit maha hirmud ja ebakindluse ning aitab kaasa vanade pettumuste ülesaamisest. Tugevdab usku iseendasse ja universumisse. Aitab eemaldada teiste inimeste projektsioonid ja mõttevormid, mis on haakunud aurasse.

Rahustab üliaktiivset meelt ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Väga hea illusioonide hajutaja, tungides teema juurteni ja näidates mõtete ja tegude taga olevat kavatsust.

KALTSEDON

Kaltsedon harmoniseerib meelt, keha, tundeid ja vaimu. Aitab luua tasakaalus suhteid, sisendab heatahtlikkust ja suuremeelsust. Kaltsedonil on võime eemaldada sulle suunatud negatiivset energiat, vaenulikkust ja muuta melanhoolia rõõmuks.

Psühholoogiliselt tugevdab enesekindlust ja on abiks mõtete kordaseadmisel. Arvatakse, et kaltsedoni kandmisel toob see esile meie avatud ja innuka poole.  Kaltsedon neelab ja hajutab negatiivseid mõtteid, emotsioone ja halbu unenägusid.

Kaltsedoni raviomadustena on välja toodud: võimas puhastaja, emainstinkti tugevdaja, mineraalide omastamise parandaja ja vereringe toetaja.

Refereeritud: Judy Hall raamatust „Kristallide Piibel“.

Väekee punuja: Merike Hannust