Väekeed

Väekee: Kaitse

111,00 

108 helmest koosnev väekee, millesse on punutud: must obsidiaan, kuldne obsidiaan, labradoriit.

Must obsidiaan suunab meid endasse vaatama, on tugev kaitsekivi, tõukab eemale negatiivsust ja toetab muutuste ajal. Kuldne obsidiaan on hea energiavälja tasakaalustaja, toeks ebaoluliste tunnete ja konfliktide vabastamisel. Labradoriiti on rahustav kaitsekivi.

Guru: tiigrisilm. Toetab eesmärgi saavutamist, võimendab oma annete, võimete äratundmist ja toetab muutuste tegemist.

Materjal: poolvääriskivid, siid. Helmeste suurus 8 mm.
Kaal: 85g

1 laos

Kategooria:
Kirjeldus

OBSIDIAAN

Emotsionaalsete blokeerinute ja iidsed traumade lahustaja. Toob selgust emotsioonides, aktiveerib kaastunnet ja tugevust.

Must obsidiaan. Suunab meid vaatama iseendasse, toob ülesse vanad varjud, et neid mõistes saaks uue kontakti oma tõelise minaga ja kasutada oma väge. Must obsidiaan on tugev kaitsekivi. See tõukab eemale negatiivsust ja hajutab armastuseta mõtteid. Toetab muutuste ajal.

Kullahelgiga ehk kuldne obsidiaan. Võib meid viia nii tuleviiku kui ka minevikku ja aidata näha probleemide sügavamat olemust. On toeks ebaoluliste tunnete (tunded, mis on seotud egoga) ja konfliktide vabastamisel. Kuldne obsidiaan on hea energiaväljade tasakaalustaja.

Obsidiaan. Piiranguteta ja kitsendusteta kivi, mille tulemusena ta töötab äärmiselt suure väega. Kivil on tõde võimendavad ja peegeldavad omadused. Obsidiaani eest ei jää midagi varjule, ta toob nähtavale varjupooled ja seeläbi aitab vähendada kõikide hävitavate ja kurnavate seisundite mõju. Kui sind kõnetab obsidiaan, siis oled suure tõenäosusega valmis vaimselt kasvama. Obsidiaan on kivi, mis toetab meie vaimset kasvu ja annab sellel ajal kindlat tuge. Obsidiaan võib esile tuua allasurutud negatiivseid ja ebameeldivaid emotsioone.  Obsidiaani puhastavad omadused on enesearengu perioodil väga väärtuslikud. Obsidiaani puhastav omadus võib anda sügava hingelise tervenemise. Ta hõlbustab tagasiminekut eelmistesse eludesse, et ravida halbu emotsioone või traumat, mis on minevikust kaasa tulnud olevikku.

Obisidiaan on tugev kaitsekivi, mis moodustab kilbi negatiivse vastu. Kivi blokeerib „psüühilisi ründeid“ ja kõrvaldab negatiivseid vaimseid mõjusid. On abiks ka stressi leevendamisel.

NB! Kuna obsidiaan on negatiivse neelaja, siis on oluline puhastada kive voolava vee all iga kord, kui teda on kaitse eesmärgil kasutatud.

Vaimselt elustab obsidiaan hinge eesmärki. Kõrvaldab energiablokaadid ja leevendab pinget. Ärgitab uurima tundmatut.

Mentaalsel tasandi toob selgust meeltesse, vabastab segadusest ja piiravatest usukumutest.

Psühholoogiliselt aitab teada saada, kes sa tegelikul oled, seab silmitsi varjukülgedega ja õpetab, kuidas kõike ühte sulatada.

LABRADORIIT

Müstiline kaitsekivi ja valgusetooja. Takistab energiate lekkimist ja takistab negatiivsete energiate sisenemist. Kivi stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid.

Psühholoogiliselt surub labradoriit maha hirmud ja ebakindluse ja aitab kaasa vanade pettumuste ülesaamisest. Tugevdab usku iseendasse ja universumisse. Aitab eemaldada teiste inimeste projektsioonid ja mõttevormid, mis on haakunud aurasse.

Rahustab üliaktiivset meelt ja annab energiat kujutlusvõimele, tuues esile uusi ideid. Väga hea illusioonide hajutaja, tungides teema juurteni ja näidates mõtete ja tegude taga olevat kavatsust.

TIIGRISILM

Toetab sihtide saavutamisel ja vajaduste märkamisel. Kaitsekivi, mida on kantud talismanina halbade soovide vastu. Näitab õiget jõu kasutamist ja toob esile terviku. Toetab sihtide saavutamisel, lastes tunnetada sisemisi ressursse ja edendades kavatsuste selgust. Toob „maa peale“ ja kergendab oma tahe ilmumist. Aitab muutused ankurdada füüsilisse kehasse. Tiigrisilm aitab teha vahet sellel, mida ma tahan ja mida ma vajan.

Mentaalselt suurendab taju ja abistab laialipaisatud informatsiooni kogumisel. On abiks sisemiste dilemmade lahendamisel, mis on alguse saanud just uhkusest või põikpäisusest.

Psühholoogiliset aitab tiigrisilm kaasa enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusest tingitud probleemide lahendamisele. Abistab oma annete ja võimete äratundmist.

Emotsionaalsel tasandil tasakaalustab tiigrisilm yin ja yang energiat ning annab emotsionaalsele kehale energiat. Leevendab depressiooni ja parandab meeleolu.

Kuldne tiigrisilm. Aitab koondada tähelepanu detailidele ja hoiatab liigse enesega rahulolu eest. Paneb tegustema nii põhjusest kui ka emotsioonist lähtuvalt.

Refereeritud: Judy Hall raamatust „Kristallide Piibel“.

Väekee punuja: Merike Hannust